KONST / Litografier / Färglitografi 17454289
nr 1745 4289
Camilla Pyk
(f. 1966), Sverige
Ansikte. Signerad, numrerad 21/260. Färglitografi, bildmått: 38x37 cm, yttermått inklusive ram: 57x55 cm
Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 december 2025
kl 18:20:23
500 kr
600 kr